Jak vyhrát

August 4, 2021

Použití matematiky ke hře rulety

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Hraní rulety může být tak jednoduché, jako vybrat si libovolné číslo, které se vám líbí, a doufat, že na něm kulička přistane poté, co se kolo rulety přestane otáčet. Použití matematických principů však může pomoci zlepšit šanci hráče na výhru. Navíc matematika používaná ve strategii rulety nemusí být složitá. Navíc to netrvá dlouho se učit.

Použití matematiky ke hře rulety

Začleněním matematiky do učení jak hrát ruletu, hazardní hráči již učinili významný krok, pokud jde o zlepšení ve hře. A tím se přiblíží k pochopení toho, jak vyhrát v ruletě.

Vztah mezi ruletovou matematikou a kurzy

Kurzy rulety jsou založeny na tom, kolik políček nebo čísel je na ruletovém kole a kolik z těchto čísel vyhraje na hráčově sázce. Tyto kurzy patří mezi klíčové prvky ruletové hry, které se hráči mohou naučit.

Jedním příkladem by bylo, že hráč má šanci na výhru 1 ku 37 nebo 1 ku 38, pokud vsadí na číslo 23. V závislosti na ruletě ve hře bude mít buď 37 nebo 38 čísel nebo mezer. Při sázení na červenou je kurz 18 ku 37 nebo 18 ku 38. Může se zdát, že kurs upřednostňuje trefení červené nad 23; červená však platí pouze 1 ku 1. Na druhou stranu 23 má výplatu 35 ku 1.

Převod ruletových šancí na Return and Edge

Když hráč získá znalosti o tom, jak šance na ruletu Je snadné vidět, že hrana a návratnost jsou stejné u sázky umístěné na 23 a sázky umístěné na červenou.

Jediná sázka, která nenabízí stejnou výhodu a návratnost, je sázka na koš podaná na čísla 00 až 3. Tato možnost sázky má nižší RTP a vyšší výhodu ve srovnání s jinými možnostmi sázek.

Co se může v průměru stát během 37 otočení na ruletě s 37 políčky, pokud hráč vsadí na každé otočení 20 USD na červenou? To je celková sázka 740 $. Pokud hráč vyhraje 18 z 37 případů, získá 40 $ za každé vítězné otočení. Takže 18 výher z 37 by vyplatilo celkem 720 $.

Evropská vs. americká ruleta

Při hraní rulety online nebo v kamenných kasinech se hráči nejčastěji setkají s nejběžnějšími variacemi: evropskými a americkými. Evropská ruleta má obvykle 37 čísel nebo mezer, zatímco americká ruleta má 38.

Jedním z důležitých ruletových tipů, které je třeba si zapamatovat, je, že hraní rulety na stolech s 37 čísly nebo mezerami nabízí dlouhodobě vyšší šanci na výhru. Mnoho důvtipných hráčů proto často volí evropskou ruletu.

Využít pravidla En Prison

En vězení je nazýváno jedním z nejdůležitějších pravidel rulety, které je třeba si zapamatovat, a to z dobrého důvodu. Může výrazně zlepšit šance na ruletě a umožnit hráčům získat optimální výnosy. Pravidlo ve vězení je k dispozici na francouzské ruletě a dalších typech ruletových stolů.

Toto pravidlo funguje takto. Když hráč prohraje sázku na červenou nebo jakoukoli jinou sázku, která platí 1 ku 1, peníze, které prohraje, jsou umístěny do vězení až do další sázky. Pokud hráč vyhraje následnou sázku, obdrží uvězněné peníze zpět kromě svých výher z aktuální sázky. Prohra dvou sázek v řadě je jediný způsob, jak prohrát sázku na sudé peníze.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Ultimate Power Up Roulette: Funkce, hratelnost a verdikt
2024-06-04

Recenze Ultimate Power Up Roulette: Funkce, hratelnost a verdikt

Zprávy