Zprávy

October 20, 2021

Běžné mýty o ruletě: Ověření faktů

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Ruleta hráče fascinuje díky mnoha možnostem sázení a různým šancím na výhru. Někteří hráči však tvrdí, že dodržování konkrétních vzorů sázení může shodit kurzy v jejich prospěch. Po pravdě řečeno, jednou není nic zaručeno ruleta kolo se začne otáčet. Na této stránce se snažíme objasnit běžné mylné představy související se sázkovými vzory v ruletě.

Běžné mýty o ruletě: Ověření faktů

Nejznámější ruletové strategie

Nejpoužívanější vzory sázení si vypůjčují aspekty zakořeněné v matematice a statistice. Jejich cílem je zvýšit pravděpodobnost výhry. Ve skutečnosti žádný důkaz neprokazuje, že spoléhání se na vzorce sázení může zvýšit vaše výhry. To je důvod, proč hráči, kteří jsou závislí pouze na sázkových vzorcích, jsou většinou zklamáni. Navzdory tomu se již mnoho let používá následujících šest strategií:

  • Martingale
  • Reverzní Martingale
  • Fibonacci
  • D'Alembert
  • James Bond
  • Labouchere

Falacie, o kterých se věřilo, že zvýší šance hráčů na výhru

Kromě strategií v části výše někteří hráči věří v určité mýty o ruletě. Přesvědčení, že konkrétní čísla jsou šťastnější než ostatní, nemají žádnou oporu v matematice nebo statistice. Mnoho hráčů však stále věří na šťastná čísla a další mýty, z nichž některé jsou uvedeny níže:

Pečlivé pozorování vám může pomoci předvídat další kapsu, abyste vyhráli

Někteří hráči se domnívají, že pečlivé sledování rychlosti kola při jeho zastavení jim může pomoci předpovědět, kam míč dopadne. Ostatně pro kolo rulety platí zákony hybnosti, tření a relativity. Ačkoli to zní logicky, žádné kasino neumožňuje lidem vstoupit s nástroji, které jim pomohou podvádět. V tomto případě by bylo nutné provést měření kola, aby bylo možné provést přesné výpočty.

Kasina Zahrajte si ruletu

Šance, že kasina zmanipulují kola, jsou minimální. Všechny hry v renomovaných online kasinech jsou testovány na poctivost. Hráči na online fórech rychle vyvětrají své podezření na nečestnou hru ze strany jakýchkoli nepoctivých operátorů. Výsledkem je, že kasina dělají vše pro to, aby jejich provoz byl spravedlivý. Důvěryhodný web poznáte podle licenčních informací a v sekci zápatí. Kromě toho vyhledejte v zápatí vstupní stránky razítka schválení od kontrolních orgánů, jako jsou eCOGRA, BMM Testlabs, GLI, iTechLabs, TriSigma.

Některé kombinace sázek jsou lepší než jiné

Skutečnost, že se některé kombinace sázek objeví s větší pravděpodobností, je nedělá lepšími než jiné. Operátoři znají pravděpodobnost každého výsledku, a proto podle toho upravují okraj domu.

Každá verze rulety je stejná

Každá variace původní ruletové hry přichází s jinou hranou domu. Například americká verze má dvě nulové kapsy, které zvedají hranu domečku. V jiných verzích jsou dvě kolečka nebo dvě koule. Přidané proměnné mohou být pro nezkušené hráče matoucí. Pro jistotu doporučujeme držet se francouzské nebo evropské rulety, které mají nejlepší šance pro hráče navíc s jednoduchými pravidly.

Závěr

Změřit ziskovost jakéhokoli sázkového modelu v ruletě je obtížné. Je to proto, že zkušenost je u každého jednotlivce jiná. Kromě toho se délka testování konkrétní strategie může lišit. Proto doporučujeme naučit se více technik, abyste měli záložní plán, když se zdá, že jeden nefunguje.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Ultimate Power Up Roulette: Funkce, hratelnost a verdikt
2024-06-04

Recenze Ultimate Power Up Roulette: Funkce, hratelnost a verdikt

Zprávy