Nejlepší Roulette kurzy online

Po celém světě existují tři oblíbené rulety. Patří mezi ně americká, francouzská a evropská ruleta. Jedna věc, kterou mají všechny tyto hry společné, je to, že se spoléhají na pouhé štěstí, a proto záleží na hráčských šancích.

Proto, než se rozhodnou pro správnou variantu, měli by hráči pochopit šance na výhru v zápase.

Mnoho recenzentů tvrdí, že šance na ruletu jsou poměrně vysoké. Obvykle existuje 38 čísel, na která mohou hráči přistát. Šance na trefení jediného čísla je tedy čirá 37:1. Tento článek bude diskutovat o způsobech, jakými mohou hráči vyhrát i přes tyto šance.

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Výpočet sázek pomocí ruletových grafů

Výpočet sázek pomocí ruletových grafů

Je běžné, že se hráči ptají na množství peněz, které mohou vyhrát v ruletě. Ve většině případů se odpověď často liší od varianty rulety, kterou se hráči rozhodnou hrát. To je důvod, proč je nezbytné sledovat dostupné ruletové tabulky, abyste pochopili své šance.

Na internetu existuje mnoho webových stránek, které poskytují přesné výpočty kurzů rulety na základě jejich variant. Tyto výpočty se provádějí na základě částky, kterou mohou hráči vyhrát vsazením 1 jednotky. Jedno je však jasné: Americká ruleta má ve srovnání s ostatními variantami nejnižší procenta výplat.

Výpočet sázek pomocí ruletových grafů
Kurzy a výplaty pro vnější sázky

Kurzy a výplaty pro vnější sázky

V ruletě obvykle existují dva typy sázek. Patří mezi ně vnitřní a vnější sázky. Jak název napovídá, sázky jsou založeny na sázkových pozicích v ruletových grafech nalezených online. Ve většině případů mají vnější sázky vyšší šance na výhru. Tyto však budou mít nižší výplaty ve srovnání s vnitřními sázkami.

Pro lidi, kteří rádi hrají na jistotu a chtějí hry s vyššími kurzy, jsou nejlepší možností vnější sázky. Nejoblíbenější vnější sázky se označují jako sudé peníze. Tyto sázky mají běžně kurz až 50 % a mnoho hráčů je miluje.

Kurzy a výplaty pro vnější sázky
Kurzy a výplaty pro vnitřní sázky

Kurzy a výplaty pro vnitřní sázky

Na druhou stranu vnitřní sázky mají obvykle velmi nízké šance na výhru. Mají však nejlepší výplaty pro hráče, kteří vyhrají. V tomto případě budou hráči často sázet na jednotlivá čísla nebo malou skupinu čísel jako kombinaci. Stejně jako vnější sázky, i tyto sázky vždy spoléhají na ruletové grafy.

Existuje šest nejběžnějších typů vnitřních sázek, jmenovitě přímé, rozdělené, streetové, rohové, dvojité street a koš. Přímé sázky vyžadují, aby hráči vsadili na jediné číslo, dělené sázky budou zahrnovat sázení na dvě čísla z celkových 38 a street vyžaduje sázení na čtyři a tak dále.

Kurzy a výplaty pro vnitřní sázky
Zvyšování šancí v ruletě

Zvyšování šancí v ruletě

Přestože ruleta závisí pouze na štěstí, hráči se strategií mají větší šanci na výhru ve hrách. Zpočátku se může zdát, že hra je pouze o rozdávání žetonů a uzavírání sázek. Ve skutečnosti je po první sázce pro hráče obtížné ovládat své instinkty. Je však dobré být profesionální, abyste se vyhnuli frustrujícím ztrátám.

Pro začátek byste měli vsadit pouze na vnější sázky a držet se minimálního stolu. Je také dobré umístit hráče na dvě vnější sázky se stejnými penězi. Jedna sázka by měla být sázka na sudou sázku, zatímco druhá sázka na sloupec.

Zvyšování šancí v ruletě
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák