Oficiální pravidla Roulette

V ruletě bude dealer otáčet ruletovým stolem jedním směrem, zatímco koule se otáčí opačným směrem. Hráči uzavírají sázky, na jaké číslo míč dopadne, když se ruletový stůl přestane točit. Toto číslo je vítězem a hráč, který správně vsadil, vyhrává kolo a dealer zahájí další kolo.

Všechny ruletové stoly budou mít dvě sekce. První část obsahuje čísla. V této sekci hráči uzavírají sázky. Druhá sekce bude mít rotující čísla. Čísla budou probíhat od nuly (0) nebo dvojité nuly (00) do 36. Nuly jsou zelené a ostatní čísla se střídají mezi černou a červenou.

Typy sázek v ruletěUzavírání sázek na ruletuUrčení vítěze v ruletěChování hráče během ruletových her
Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Typy sázek v ruletě

Typy sázek v ruletě

Na většině ruletových stolů budou mít hráči možnost uzavírat dva hlavní typy sázek, vnitřní sázky a vnější sázky. Vnitřní sázky zahrnují sázky na číslo nebo skupinu čísel, na které si hráč přeje, aby míč dopadl. Tento typ sázení může být jednoduchý, například míček dopadne na kapsu číslo 3 nebo 20.

Vnější sázky nabízejí cokoli jiného než čísla. Zde si hráč může vsadit, že míček dopadne na sudou nebo lichou kapsu. Kromě toho může hráč vsadit na míč, aby přistál na červené nebo černé kapse nebo dokonce na zelené.

Typy sázek v ruletě
Uzavírání sázek na ruletu

Uzavírání sázek na ruletu

Všichni zúčastnění hráči ve hře rulety musí umístit své sázky před začátkem hry. Dealer umožní otevřenou relaci, kde hráči umístí své žetony na výběry, které si přejí udělat.

Jakmile každý hráč učiní svou sázku a potvrdí, že je správná, krupiér nejprve otočí stůl a poté upustí míč v opačném směru.

Jakmile hráč vsadí svou sázku a dealer roztočí stůl, hra je v relaci. Tato fráze znamená, že hráč nemůže odvolat svou sázku a bude muset počkat na konec kola. Hráč může opustit hru před dalším kolem.

Uzavírání sázek na ruletu
Určení vítěze v ruletě

Určení vítěze v ruletě

Pravidla, jak určit vítěze ve hře rulety, jsou velmi jednoduchá. Hráč, který vyhraje kolo, je ten, kdo vsadil na výherní číslo nebo jakýkoli jiný ovlivňující faktor.

Když se stůl přestane točit, dealer porovná sázku každé osoby s výsledkem a v případě, že existuje vítěz (nebo vítězové), vyhlásí vítěze.

Dealer poté pokračuje k uvítacím sázkám pro další kolo. Pokud není k dispozici žádný vítěz, znamená to, že všichni hráči v daném kole tuto sázku prohráli. Dealer začíná další kolo a bere za něj sázky.

Určení vítěze v ruletě
Chování hráče během ruletových her

Chování hráče během ruletových her

Ve hře rulety se některá pravidla řídí tím, jak se hráči chovají v průběhu hry. Pravidlo číslo jedna je, že hráč nemůže zrušit sázku, jakmile se stůl začne točit. Hráč musí čekat a vidět výsledek hry.

Kromě toho je to pouze dealer, kdo může provést výplatu během hry rulety. Stejně tak dealer je jediný, kdo se může dotknout žetonů hráčů, kteří prohráli. A konečně, v ruletě se žádný hráč nemůže dotknout značky výherního čísla; také hra pokračuje.

Chování hráče během ruletových her
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák