Zprávy

December 1, 2021

7 zajímavých faktů o ruletě, o kterých jste nevěděli

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Pokud jste sázkaři, určitě jste se setkali s několika ruletovými hrami. Jeho jednoduché uspořádání a hratelnost, kromě dostupných možností sázení, z něj dělají jednu z nejznámějších kasinových her. Níže jsou nicméně zajímavá fakta, která by měl znát každý hráč rulety.

7 zajímavých faktů o ruletě, o kterých jste nevěděli

Ruleta je francouzský vynález

Slavná ruleta je francouzské slovo, které se překládá jako „malé kolo.„Je to výtvor francouzského vynálezce Blaise Pascala, jehož původním záměrem bylo udělat z něj stroj s věčným pohybem.

Stroj měl sloužit jako nekonečný zdroj energie pro lidské aktivity. Bohužel s tímto pokusem nedělal žádný pokrok; tak z toho udělal hru Ruleta.

Ruleta je známá také jako Ďáblova hra

Tento předpoklad vyplývá ze skutečnosti, že součet všech čísel na ruletovém stole dává celkem 666, ďábelsky uznávanou značku. Pro upřesnění je můžete přidat a uvidíte, co najdete!

Muž pro hru riskoval vše, co měl

Jakkoli může být sázení absurdní, jedním z nejbláznivějších sázkových programů je schéma Ashley Revell. V roce 2004 muž prodal veškerý svůj majetek, obdržel částku 135 300 $ a vsadil na výhru padesát na padesát.! Překvapivě vsadil na červenou a dostal se na sedmé místo, které mu vyneslo neuvěřitelných 270 600 $.

Nemůžete trvale vyhrávat peníze z rulety

Albert Einstein jednou řekl: "Nemůžete porazit ruletový stůl, pokud z něj nekradete." Jinými slovy, ruleta je hra o štěstí a nemá žádný sázkový systém, který zaručuje konzistentní výhry.

Výběr čísla 17 ukazuje, že jste nováček

Pokud nevíte, co děláte, číslo 17 vás označí jako nováčka. Je to proto, že je to nejoblíbenější číslo, které si hráči vybírají, protože je ve středu kola. Toto číslo si mohou vybrat pouze hráči, kteří hře velmi dobře rozumí, protože stále odcházejí se vztyčenou hlavou. Můžete však mít to štěstí, že budete součástí těch několika, jejichž šťastné číslo na stole je 17 bez ohledu na vaše hráčské znalosti.

Sázky na pět čísel nabízejí nejhorší kurzy

Pro hráče, kteří milují americkou ruletu, nabízí běžná sázka na 00, 0, 1, 2 a tři nejhorší kurzy na ruletovém stole. Jeho kombinace zvyšuje obvyklých 5,3 % house edge na 7,89 %.

Nepijte u ruletového stolu

Neexistují žádné teorie, které by tuto skutečnost udržovaly, nebo důvod, proč je tento čin považován za tabu. Ale je neslušné pít u ruletových stolů a většina kasin by neobsluhovala hráče stojící u ruletového stolu. Pokud tedy plánujete pít ve svém oblíbeném kasinu, vydržte, dokud ruleta neskončí.

Závěr

Ruleta obsahuje několik zajímavých balíčků pro hráče. U této hry je každé otočení záhadou, protože nikdy nevíte, co můžete očekávat.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
Recenze Ultimate Power Up Roulette: Funkce, hratelnost a verdikt
2024-06-04

Recenze Ultimate Power Up Roulette: Funkce, hratelnost a verdikt

Zprávy